Подбай про свою безпеку - застрахуйся!

PDF Друк
Вівторок, 08 грудня 2015, 12:53

Онлайн-страхування – нове слово у світі можливостей! Не виходячи з дому обирайте найвигідніші поліси для забезпечення безпеки собі і своїм близьким. Сайт oh.ua допоможе Вам у цьому!

Прайс-агрегатор Оh.ua – це надійний помічник у виборі страхування. Серед тисяч пропозицій страхувальників іноді буває дуже важко визначитись з вибором, і принцип «лічилки» тут навряд чи стане в пригоді. Потрібно ретельно розглянути пропозиції страхових кампаній, порівняти можливості кожної з них, що досить важко юридично не підкованій людині. Втім, на Оh.ua усе уже зробили за Вас! Просто зайдіть на вказаний сайт і оберіть потрібний Вам поліс: «ОСАГО», «ЗЕЛЕНА КАРТА» чи «ТУРИЗМ».

ОСАГО – страховий поліс, створений спеціально для водіїв автотранспорту. Як показує статистика, від дорожньо-транспортних пригод з кожним роком потерпають тисячі людей. І навіть якщо Ви впевненні у своїх вміннях водити автомобіль і знаннях правил дорожнього руху, це ще не гарантує Вам цілковиту безпеку на дорозі. Не виключено, що схибити в будь-який момент може сусід по дорозі. Придбавши поліс «ОСАГО», можна забезпечити собі надійний захист від наслідків, що несуть за собою дорожньо-транспортні пригоди. Найпопулярнішими страховиками в даній сфері є такі компанії, як «ВУСО», «Альфа-Гарант», «Княжа», «НОВА» та інші.

Любителі подорожувати на власному авто обирають поліс «ЗЕЛЕНА КАРТА». Такі страховки мають дещо схожі умови з «ОСАГО». Відмінність одна – кошти виплачуються країною, в якій трапився нещасний випадок. Придбати такий поліс можна в наступних страхових компаніях: «Інго Україна», «Княжа», «Перша страхова», «PZU Україна», «АСКА» та інші.

Закон України зобов’язує кожного, хто їде відпочивати за кордон, застрахувати своє здоров’я. Воно й не дивно, адже передбачити можливий розвиток подій у незнайомій місцевості не може ніхто. Щоб Ваш відпочинок не перетворився на муку, придбайте поліс «ТУРИЗМ» перед початком подорожі. Страхові компанії пропонують компенсацію можливих витрат внаслідок захворювання  або нещасного випадку, а також інші види страхування в залежності від побажань клієнта. Це означає, що в разі необхідності Вам будуть виплачені кошти на амбулаторне лікування, термінову стоматологічну допомогу, транспортування додому із закордонної клініки.

Страхування онлайн вигідне тим, що без зайвих питань Ви отримуєте всю інформацію щодо вартості та послуг компанії. Придбати тут поліс дуже зручно: просто заходите на сайт, обираєте і, за декілька днів страховий поліс Вам приходить поштою. Деталі щодо оплати можна дізнатися на сайті oh.ua.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж

загрузка...