Штори своїми руками

PDF Друк
П'ятниця, 04 грудня 2015, 16:00

Багато хто з людей, особливо жінок полюбляє по вечорам робити всілякі цікаві речі для дому. На сьогоднішній день дуже популярною тенденцією є так званий «хенд мейд» на якому ще й заробляють непогані гроші. В перекладі з англійської – «своїми руками». Тому, якщо ви дуже любите прикрашати свій домашній інтер’єр, то ви можете пошити штори в свою кімнату. Для того, щоб замовити відповідну тканину, вам потрібно скористуватися наступним цікавим онлайн – ресурсом: domtkani.com.ua/category/35. Він допоможе знайти тут все необхідне, останні дизайнерські розробки, які будуть «намальовані» на самій тканині.

Ви можете підібрати з великого асортименту високоякісні тканині набори. Можна підібрати декілька варіантів та пошити майбутні штори з використанням декількох видів. Тобто, наприклад, є така ідея – пошиття кусочками. Цей варіант більше підходить для дитячої кімнати, але якщо ці кусочки будуть більшими, то можна повісити такі й в гостинній кімнаті.

Дім – це перш за все затишок, який власниця повинна влаштувати сама. Оскільки від цього буде залежати сприйняття родиною всього комфорту в домашньому інтер’єрі, а також не забувайте, що і гості можуть оцінити дану обстановку.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж

загрузка...