Як вибрати ресторан для весілля

PDF Друк
Вівторок, 15 вересня 2015, 18:15

Завершальним акцентом кожного весілля, як процесу розпису та об'єднання двох люблячих сердець є велике свято. Саме йому молодята приділяють найбільше уваги. Адже так у нас прийнято, що весілля - це в першу чергу великий бенкет, на якому присутня велика кількість людей, цікава шоу програма, веселі ведучі та смачні страви.

Для організації такої події перше, що потрібно зробити, це вибрати зал для весілля, який буде відповідати всім вашим уявленням про ідеальне місце для такої урочистої події. У кожному місті, весільних залів досить багато, дуже добре, якщо Ви бували вже в будь-яких з них на весіллях друзів і вже знаєте всі нюанси. Якщо ж на таких подіях Вам не довелося побувати, то Вам доведеться відвідати досить багато різних закладів і вибрати найкращий для Вас. Найчастіше весільний зал в місті Чернівці та інших містах України обирають за такими критеріями:

• Місце розташування - тут все індивідуально, одні люблять ресторани в межах міста, тоді до них не потрібно далеко добиратися і всі гості зможуть комфортно себе почувати. Деякі більше люблять ресторани за містом, так як там може бути більше місця і прекрасний вид на навколишню природу, яка може стати також і чудесним фоном для фотографій.

• Меню - це мабуть визначальний фактор, який відіграє дуже важливу роль. Адже гості повинні піти з бенкету ситими і задоволеними, тому кухар в ресторані повинен мати високу кваліфікацію, а всі продукти проходити перевірку якості.

• Ціни - часом вирішальний чинник, адже досить часто бюджет на весілля обмежений і хочеться по максимуму викластися. Ціни на банкетні меню деколи бувають просто захмарними, до того ж варто заздалегідь обумовити, чи можна приносити свою солодку воду, соки, спиртні напої та солодощі. Такі хитрощі допоможуть заощадити Вам певну суму коштів.

• Оформлення залу. Практично будь-який ресторан в місті Чернівці запропонує Вам окремий весільний зал, який буде відрізнятися особливою ошатністю і помпезністю. Один ыз таких рестораныв можна знайти тут. Головне подивитися, чи підходить даний варіант декору стилістиці Вашого свята. Також можна уточнити чи змінюють вони декор на прохання клієнтів. Зали, позбавлені смаку в оформленні видаляються зі списку в першу чергу.

Визначившись з рестораном, в якому Ви будете святкувати свій найбільш найщасливіший день у житті, Вам залишиться визначитися з форматом самого свята.

Сучасні молодята все частіше відкидають варіант зі звичним «бенкетом» і схиляють свій вибір на користь весільного фуршету або шведського столу.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж

загрузка...