У Франківську запровадили онлайн видачу довідок

PDF Друк
П'ятниця, 07 серпня 2015, 13:09

З 1 серпня 2015 року мешканці міста Івано-Франківська можуть замовити п’ять послуг в режимі он-лайн на сайті www.cnap.if.ua (розділ «Електронні послуги») без відвідування Центру надання адміністративних послуг м.Івано-Франківська. Результат послуги замовники отримуватимуть на електронну пошту або зможуть забрати оригінал документа особисто у Центрі надання адміністративних послуг після отримання смс-повідомлення про виконання та предявлення документа, що посвідчує особу.

В режимі замовлення он-лайн надаються такі послуги:

1.Видача копій, витягів з розпоряджень міського голови, рішень, прийнятих міською радою та виконавчим комітетом впродовж останніх 10 років;

2.Видача відомостей з документації із землеустрою, що включена до місцевого фонду документації із землеустрою;

3.Надання довідки про перебування на квартирному обліку при міськвиконкомі за місцем проживання та в житлово-будівельному кооперативі;

4.Надання довідки про перебування на обліку бажаючих отримати земельну ділянку під індивідуальне будівництво;

5.Видача довідки про те, що за місцем реєстрації батька або матері посвідчення батьків та дитини з багатодітної сім'ї не видавались.

Як повідомив керівник Центру надання адміні стратвиних послуг м.Івано-Франківська Богдан Питель перелік послуг, які можна буде замовити он-лайн буде постійно розширюватися і до кінця 2015 року їх кількість сягатиме більше 20 послуг. Ідентифікація клієнта здійснюється за технологією BankID.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж

загрузка...