Чи можна мити автомобілі на автомийках Франківська?

PDF Друк
Понеділок, 27 липня 2015, 09:26

Адже на деяких з них немає систем для очищення води, тож після миття автомобілів її з хімікатами зливають у каналізацію, найближчу водойму чи просто на землю.

Про це повідомляє Vsemisto-if.info з посиланням на департамент екології та природних ресурсів Івано-Франківської облдержадміністрації.

В Івано-Франківській облдержадміністрації кажуть, що робота автомийок без систем очищення води завдає шкоди довкіллю. Тож, згідно з природоохоронними вимогами, використану воду повинні очищати на локальних очисних спорудах з видаленням залишків нафтопродуктів та миючих засобів у спеціальному відстійнику і очищенням її з допомогою піску і керамзиту від бруду. Після цього цю воду використовують на автомийках повторно.

Якщо ж цього нема, то для зливу води у каналізацію у власників автомийок повинні бути угоди з підприємствами, які каналізаційні стоки очищають. Бо вода після миття авто повинна відповідати вимогам до стічних вод, які потрапляють у каналізацію. Окрім цього, на автомийках перевірять, чи мають вони дозволи на використання води.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж

загрузка...