Чому найчистіша ріка Європи Лімниця може стати найбруднішою?

PDF Друк
Четвер, 23 липня 2015, 16:43

Шостий рік нечистоти із Рожнятова забруднюють Чечву – притоку найчистішої ріки не тільки України, а й Європи - Лімницю. Більше того, на водоймі знаходиться водозабір міста Калуш.

Увесь цей час у Рожнятові не можуть добудувати очисні споруди. Раніше стоки з населеного пункту очищували у сусідньому Брошневі.

Громадськість вимагає завершити очисні-довгобуд у Рожнятові на які виділили понад 4 млн. гривень з екологічного фонду Івано-Франківської області.

«Проблема, що гроші виділили, і не малі, – 4 млн. 62 тис. гривень; у цьому році передбачено ще 1 млн. гривень, натомість будівництво очисних споруд не завершене. Слід пояснити: якщо у теплу пору очисні не встигнуть запустити, то ще рік Рожнятів скидатиме неочищені стоки у ріку. Ми публічно заявляємо, що екологічні кошти в Івано-Франківській області використовують неефективно, більше того, - не досягнутий природоохоронний результат», - зазначає координатор акції Михайло Якимчук.

Активісти вимагають від Івано-Франківської облдержадміністрації виділити кошти на завершення будівництва очисних споруд у Рожнятові.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж

загрузка...