В Івано-Франківську з'явиться ІТ-інкубатор

PDF Друк
Вівторок, 14 липня 2015, 09:08

Депутати Івано-Франківської міської ради підтримали рішення надати приміщення за адресою вул. Гординського, 10 Міжнародному благодійному фонду «СІД Форум Україна» за умови, що виконавчий комітет міської ради прийме рішення про затвердження умов договору, у якому будуть внесені зміни, запропоновані депутатами при розгляді питання безоплатної передачі приміщення.

Найгостріша дискусія точилася стосовно ремонтних робіт, які благодійний фонд повинен провести у зазначеному приміщенні. Депутати міської ради В.Чорноус, Р.Кукурудз, С. Борзов, Р.Онуфріїв наголосили на необхідності не лише виконання ремонтних робіт, але і на встановленні чітких термінів їх проведення. Також В.Чорноус зазначив, що важливим фактором є те, що приміщення ззовні повинно і надалі відповідати архітектурі міста, а всі роботи мають бути узгоджені з представниками виконавчого комітету. Депутат Я.Бачкур зауважив,  що під час виконання укладеного договору є необхідність проводити контроль за тим, щоб безоплатно надане приміщення не надавалося в платну оренду третім особам.

Одностайно депутати погодилися з тим, що доручення виконавчому комітету в розробці договору безоплатної передачі приміщення повинно бути прийнято до уваги членами комітету негайно, оскільки приміщення надається фонду для реалізації проекту, який передбачає створення в місті Центру підтримки інновацій та підприємництва iHUB, що може стати важливим елементом розбудови інфраструктури міста, спрямованим на організацію проведення навчання молодих івано-франківських підприємців в галузі ІТ сучасним технікам ведення бізнесу та взаємодії з потенційними інвесторами через використання закордонних навчальних програм та залучення іноземних експертів зі світової мережі «Сід Форум».


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж

загрузка...

 

Коментарі 

 
0 #1 гість 14.07.2015 09:51
Взагалі то основою розвитку є створення ай-ті фірм а не кластерів і інкубаторів
Цитувати