У Тлумачі побудують водогін

PDF Друк
Понеділок, 13 липня 2015, 09:56

У місцевій райдержадміністрації відбулись робочі зустрічі щодо впровадження у районі заходів проекту DESPRO «Підтримка децентралізації в Україні», а саме будівництва водогону у м. Тлумач.

Проект DESPRO представляли експерти В’ячеслав Козак та Юлія Кірсанова. На зустрічі з першим заступником голови райдержадміністрації Ігорем Бринським, начальником відділу економічного розвитку та торгівлі РДА Зоряною Баранською, міським головою Тлумача Володимиром Корженьовським вони обговорили питання розроблення заходів,спрямованих на покращення системи управління, мінімізації збитків та проведення технічної інвентаризації основних засобів комунального підприємства «Тлумач-водоканал».

Мова йшла про наявні проблеми обліку мереж (первинного обліку, технічної інвентаризації та ін.), показники фінансової звітності підприємства та його штатний розклад. Серед запропонованих заходів з поліпшення стану справ на КП «Тлумач-водоканал» – вдосконалення системи управління коштами, розробка плану дій щодо зменшення збитків та модернізації обладнання.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж

загрузка...