Жителі Прикарпаття передають українські книжки на Схід

PDF Друк
Середа, 08 липня 2015, 15:39

Україномовну літературу, зібрану під час проведення благодійно-просвітницької акції «Великдень української книги», ініційованої департаментом інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації, передали у східні та південні області України.

«Абсолютна більшість книг, які передаємо сьогодні, це сучасна дитяча література. Ще під час попередньої акції «Книжкові мости єднають серця» керівники бібліотек, які отримали книги, просили допомогти із наповненням фондів і дитячою літературою. Тому нами й робився особливий акцент саме на таких книгах», - розповів директор департаменту Ігор Дебенко.

За словами посадовця, за час проведення акції «Великдень української книги» та завдяки співпраці з департаментом освіти і науки облдержадміністрації, управлінням культури, національностей та релігій ОДА, а також Івано-Франківською обласною універсальною науковою бібліотекою ім. І.Франка вдалося зібрати понад 7 тис. примірників відповідної літератури та близько 50 аудіодисків із українськими музичними композиціями.

Їх буде передано в дитячі біблітеки та дитячі будинки Миколаєва, Херсона та Краматорська.

Ігор Дебенко висловив подяку мешканцям області, які активно долучилися до акції, а також Івано-Франківській дирекції Українського державного підприємства поштового зв’язку «Укрпошта».

«Приємно, що жителі Прикарпаття відгукнулися на наше звернення і проект було втілено в життя. Особливо дякуємо керівнику «Укрпошти» в області Ярославу Щепанському, який погодився забезпечити доставку книг адресатам», - наголосив директор департаменту.

Нагадаємо, що обласна державна адміністрація у рамках проекту «Книжкові мости єднають серця» ініціювала проведення благодійно-просвітницької акції «Великдень української книги».

Мета проведення благодійно-просвітницької акції «Великдень української книги» полягає у приверненні уваги громадськості до ідеї національної єдності України, об’єднання громадян нашої держави та популяризації української книги.

Увага акцентувалася на зборі художньої, пізнавальної, довідкової української літератури для дітей, також було ініційовано збір аудіо-, відеопродукції та науково-методичної літератури для закладів культури  та освіти південно-східних регіонів.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж

загрузка...