Активісти змусили капітулювати владу на Прикарпатті через жахливий стан доріг

PDF Друк
Субота, 04 липня 2015, 10:03

Надвірнянська влада "капітулює"!

Жахливий стан доріг змушує жителів сіл Надвірнянщини неодноразово вдаватися до акцій громадського протесту. Гадається, що перекриття доріг в с. Зелена, Пасічна, Битків, Стримба мало би стати попередженням чиновникам належними чином взятися за виконання посадових обов'язків.

Заплановане на 3 липня перекриття доріг в с. Парище, Перерісль та Гаврилівка неабияк перелякало владу. В район екстренно прибув керівник апарату Івано-Франківської ОДА Р. Панасюк. Районовим чиновникам було дано зрозуміти : якщо акція відбудеться - доведеться розпрощатися з посадами.

На початках в головах керівництва РДА зародився план на предмет запущення важелі впливу на організаторів акції через правоохоронні органи. В розмові з автором цих рядків прокурор району Н. Грицюк та начальник РВ УМВС І. Кавінський повідомили, що "проводити такі дії" їх підлеглі не будуть.

Після перемовин з організаторами акції та керівництва Надвірнянської РДА (представляв перший заступник І. Тодорук), було досягнуто певного компромісу. Владі надано ше один шанс реабілітуватися в очах громади. Перекриття доріг перенесено - в той же час конкретизується те, що не пізніше як за два тижні має розпочатися ремонт шляхів.

У випадку, якщо керівництво Надвірнянської РДА надумає в черговий раз не викгати власні обіцянки - активісти готові вдатися до більш радикальних дій. Контейнерів для сміття в місті достатньо - вистачиє з лишком, щоб помістити в кожен по 1-2 "чиновника-брехунця" та прокатати їх "з вітерцем" за межі району. Терпінню людей на предмет стану доргі теж має бути якась межа - влади міняються одна за одною, а "віз й по нині там". На зміну "ригіоналам" нині прийшли "євромайданівці" - проблема за рік не зрушилася ні на метр.

Деякі, з найбільш радикально налатанованих пртестувальників, пропонує "прогнати" чиновників через зарослі борщівника Сосновського, з яким таж влада герочно змагається на папері.

Віриться, що влада Надвірнянщини цього разу дотримає даного слова.

Михайло Андрійович


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж

загрузка...