Прикарпатські рятувальники надали допомогу травмованому туристу з Києва на вершині гори

PDF Друк
Четвер, 18 червня 2015, 10:50

Рятувальники надали допомогу травмованому туристу

Карпати завжди манять туристів якоюсь чарівною і незвіданою силою. Щоденно мандрівники вирушають в гори полюбуватись незрівняними краєвидами та подихати чистим повітрям. Вирішив здійснити похід в Карпати і 32-річний київлянин.

17 червня о 07.40 год. в Осмолодське пошуково-рятувальне відділення гірської пошуково-рятувальної частини аварійно-рятувального загону спеціального призначення Управління ДСНС в області надійшло повідомлення про те, що під час проходження туристичного маршруту, на вершині гори Сивуля в Рожнятівському районі чоловік травмувався. Як з’ясувалося, в горах була сильна гроза, через що турист переохолодився та отримав забій лівого голіностопу під час сходження із гори. Через отримані травми потерпілий не міг самостійно спуститися до підніжжя Сивулі.

На допомогу було направлено осмолодських рятувальників.

О 13.30 год. гірські рятувальники прибули до місця події, надали травмованому туристу першу медичну допомогу, теплий одяг та супроводили його до села Осмолода Рожнятівського району. Від подальшої медичної допомоги чоловік відмовився.

Отож, вирушаючи в гори, завжди варто пам’ятати, що вони не вибачають легковажності. Управління ДСНС в Івано-Франківській області вкорте звертається до всіх любителів відпочинку в горах бути обережними і дотримуватись правил безпечної поведінки під час перебування в гірській місцевості.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж

загрузка...