Найгірші дороги на Прикарпатті біля Ворохти, Снятина, Отинії

PDF Друк
Середа, 17 червня 2015, 13:07

Заступник голови облдержадміністрації Володимир Кушнір взяв участь у всеукраїнській селекторній нараді з питань передачі в комунальну власність медичних закладів залізниці, реформування роботи регіональних відділень «Укравтодору», щодо ситуації з проведенням ямкового ремонту доріг.

«Сьогодні в області необхідно провести ямковий ремонт на 286 кілометрах автошляхів державного значення, з них 240 кілометрів доріг вже відремонтовано, – зазначив у коментарі Володимир Кушнір. – Складніша ситуація з ямковим ремонтом доріг місцевого значення. Потрібно відремонтувати 690 кілометрів, зроблено 256 кілометрів. Важливо пришвидшити темпи робіт, але бракує коштів, виникла значна заборгованість з виплати зарплат працівникам, задіяним на об'єктах. Ці труднощі характерні для всіх регіонів держави».

Найбільш проблемними ділянками доріг на Прикарпатті, за словами управлінця, є наразі ті, що поблизу Ворохти, Снятина, Отинії. Щоб виправити ситуацію, на його думку, потрібно перш за все подбати про співфінансування ремонтних робіт.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж

загрузка...

 

Коментарі 

 
0 #1 Вася 17.06.2015 13:47
А поблизу Болехова забули написати?
Цитувати