На Прикарпатті громадські організації об'єднаються задля побудови активного громадянського суспільства

PDF Друк
Вівторок, 16 червня 2015, 14:15

За три місяці команда «Народного Контролю» на Прикарпатті довела, що владу справді можна змусити працювати. Про це заявив лідер Івано-Франківської обласної організації ГР «Народний Контроль» Володимир Гергелюк під час презентації проекту «Контролюємо Прикарпаття разом», яка відбулася у вівторок, 16 червня, в Івано-Франківську відбулася презентація проекту «Контролюємо Прикарпаття разом».

За цей час журналісти «Народного Контролю» виготовили майже 80 сюжетів, відгукнулися на звернення щодо халатності комунальників, бездіяльность влади, корумпованость суддів та прокурорів. Під час презентації проекту «Контролюємо Прикарпаття разом» всі місця, де побували журналісти «Народного Контролю», позначені на спеціальній карті.

Громадський рух «Народний Контроль» пропонує платформу для об’єднання громадських організацій області. Наразі готовність до об’єднання заради побудови активного громадянського суспільства, напрацювання спільних шляхів вирішення проблем громадськості заявили представники громадських організацій ГО «СТИМУЛ», «Громадяни в дії», «Грінпіс-Карпати», «Контроль», «Центр інновацій та альтернативних рішень».

Представники цих організацій розповіли про свою діяльність та обговорили взаємодію громадських організацій, способи підвищення ефективності роботи та дієві механізми координації та план дій щодо створення єдиної платформи.
«Народний Контроль» готовий надати інформаційну та організаційну підтримку найактивнішим громадським організаціям області», - повідомив голова Івано-Франківської обласної організації ГР «Народний Контроль» Володимир Гергелюк.
Він нагадав, що «Народний Контроль» об’єднує активістів майдану, волонтерів, активних громадських діячів та журналістів.

«Громадський рух «Народний контроль» створений представниками усіх регіонів України, які виявили активність під час Майдану і займають найбільш проукраїнську політику під час російсько-української війни. «Народний контроль» є відкритою платформою для всіх громадських активістів, які не мають можливості себе реалізувати», - наголосив Володимир Гергелюк.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж

загрузка...