Як горе-водій франківської маршрутки журналістам попався. Відео

PDF Друк
Понеділок, 15 червня 2015, 09:57

У п'ятницю, 12 червня, близько 19-00, курсуючи маршрутом №70, по вул. Довженка, водій і не підозрював, що на нього, вже на наступному тижні, чекає публічне обговорення громадськості та відповідні дії компетентних органів (у що дуже хочеться вірити).

Як виявилось, у горе-водія не було квитків, хоч за проїзд він, без зайвих ваганнь, брав з пасажирів по 4,00 грн, а на заперечення, стосовно зниження вартості проїзду вдвічі не реагував ніяк, пояснюючи все тим, що квитки у нього раптово закінчилися. Проїхавши кілька зупинок, журналістам "Шаблі" та "Змісту" все ж вдалося "розкуртити" водія маршрутки на один квиток (на всіх пасажирів, - ред.), походження якого викликає велике занепокоєння, у зв'язку із його станом та одиничним екземпляром.

Шабля


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж

загрузка...

 

Коментарі 

 
+1 #3 Христина 15.06.2015 10:36
Міська влада повинна розірвати договір з такими горе-перевізниками. Тарифи на проїзд піднімають, а культура обслуговування на найнижчому рівні.А водіям це на руку - поповнення кишень.
Цитувати
 
 
+1 #2 Марія 15.06.2015 10:27
Це непоодинокі випадки. Я їхала в суботу.13 червня, 76 маршрутом. Водій дає здачу, а квиток не дає. На моє зауваження про квиток, він неохоче мені його дав.Всім іншим пасажирирам, котрі сідали під час маршруту,водій квитки не видавав.На мою думку, ці всі нововедення тільки підуть на користь водіям.І нікого за це не буде покарано.
Цитувати
 
 
+1 #1 Антижурналюга 15.06.2015 10:24
А шановні журналісти-правдоборці, самі не порушують!!! Під час руху з водіємо розмовляти КАТЕГОРИЧНО ЗАБОРОНЕНО!!!.
Цитувати