Долина може приєднати до своєї громади 18 сіл

PDF Друк
Субота, 13 червня 2015, 10:40

Відбулись громадські слухання щодо можливого добровільного об’єднання територіальних громад

Днями відбулись ініційовані міським головою Володимиром Гараздом  громадські слухання щодо можливого добровільного об’єднання територіальних громад. Мова  йшла про утворення Долинської об’єднаної громади, до якої  мали б увійти 18 сіл та місто Долина як центр.

Нагадаємо, що Долинський район мав би ділитися  на три об’єднані громади з центрами у Долині,  Вигоді   та Витвиці. Це  з огляду на вимоги Методики, затвердженої Кабінетом  Міністрів України.

Щоб краще розуміти суть реформи, присутніх було запрошено  переглянути інфографічний відеофільм «ЧАС РОБИТИ ВЕЛИКІ ЗМІНИ: ПРО РЕФОРМУ, ЯКУ БОЯТЬСЯ І БЕЗ ЯКОЇ НІЯК!».

Далі Володимир Гаразд  закликав учасників громадських слухань до конструктивної дискусії  в контексті прийнятих законодавчих актів, які стосуються децентралізації, а відтак детально  розповів  про  всі етапи реформи,  хід її втілення в життя.

До обговорення активно долучились представники громадських партій, організацій, об’єднань, депутати   міської ради,   жителі міста.

На сьогоднішній  позачерговій, 63 сесії  міської  ради,    куди запрошені  сільські голови     сільських громад, буде внесено   на розгляд проект  рішення «Про надання згоди на добровільне об’єднання територіальних громад».


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж

загрузка...