У Франківську на віче прийняли резолюцію щодо заборони експорту лісу за кордон

PDF Друк
Субота, 13 червня 2015, 09:41

Активісти громадського руху «Народний Контроль» долучилися до віче деревообробників України, яке відбулося 12 червня в Івано-Франківську.

Учасники віче прийняли резолюцію, в якій закликали керівництво держави негайно ввести дію закон, який забороняє експорт лісу за кордон. Підтримує франківських деревообробників і лідер «Народного контролю» Дмитро Добродомов. Він як співавтор законопроекту переконаний – лише таким чином можна відродити деревообробну галузь в Україні.

«Саме тому я зараз скерував звернення до голови парламенту Гройсмана для того, щоб він знову ж таки згідно з регламентом підписував цей закон, бо непідписайни президентом в важається таким, що прийнятий і має діяти, - кже Дмитро Добродомов, лідер «Народного Контролю», секретар актикорупційного комітету ВРУ. - Я наголошую, що ми можемо вивозити ліс, ми навіть змушені його вивозити і продавати але по адекватних цінах ліс, оброблений в Україні. Це значить що ми будемо створювати робочі місця і відновлювати ті сотні підприємств, які протягом останнього року змушені були через провальну контрабанду позакриватися не витримуючи внутнішньої конкуренції».

Якщо закон про мораторій на експорт лісу не запрацює, на керівництво держави чекають масові акції непокори, обіцяють деревообробники. Зі свого боку «Народний Контроль» обіцяє не лише стежити за розвитком подій, а й змусити владу дослухатися до місцевих підприємців.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж

загрузка...