Хлопець віддав свою золоту медаль дівчині, яка не отримала її через упережене ставлення вчительки

PDF Друк
П'ятниця, 12 червня 2015, 21:25

Випускник віддав однокласниці свою золоту медаль

Марко Левандовський, випускник, що отримав золоту медаль, вийшов до мікрофону і передав свою медаль однокласниці, яку вчителька позбавила аналогічної нагороди через упереджене ставлення.

"Ці слова, я хочу сказати для Олі Мацюк. Ти не одержала золоту медаль, хоча як ніхто її заслуговувала, тому це твоя медаль"

Першим, хто оприлюднив інформацію про цю подію, був Петро Крив’юк, батько одного з учнів цієї школи. На своїй сторінці у соціальній мережі він написав: «Був свідком неординарного випадку на останньому дзвонику. Але спочатку трішки передісторії. В одному класі вчилась дуже розумна дівчинка, вона навіть школу починала з другого класу. Вона вірила у справедливість і в те, що країна у нас помінялась. Старанно вчилась, майже все на 12 балів, ставала переможницею і призеркою олімпіад з різних предметів.

Але одна вчителька з історії в 11-му класі (мабуть, за те, що дівчинка не ходила до неї на репетиторство), ставить їй 8 і "рубає" золоту медаль. І ось на лінійці виходить до мікрофона її однокласник-медаліст Марко Левандовський і каже приблизно таке: "Ці слова я хочу сказати для Олі Мацюк. Ти не одержала золотої медалі, хоча, як ніхто, її заслуговуєш, тому це твоя медаль". При цьому знімає з себе медаль і вішає Олі на шию. Оце справжній чоловічий вчинок».


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж

загрузка...

 

Коментарі 

 
+1 #1 Богдан 13.06.2015 22:27
Яскравий приклад тотального освітянського мазохізму: учень (батьки) як корито для освітянського худоби.
Цей вчитель (у все це знають) роками вбиває в дітей віру в справедливість, ламаючи їх мораль. Директор вже створив в школи умови для злочинної діяльності, а керівник освіти – або розписується у власній безпорадності або залежна в директорів. Комісія (?) договорилася в кабінеті. Всі задоволені. Тільки діти показали їх обличчя і чого вони вартують. Цікаво яка б була їх вартість у прокуратурі?
Цитувати