В Івано-Франківську зроблено справжню транспортну революцію

PDF Друк
Четвер, 11 червня 2015, 10:17

Попри очевидні проблеми, в Івано-Франківську зроблено справжню транспортну революцію. Звісно, поки багатьом здається, що всі ті жепееси і квитки - забавка, аби замулити очі і пропхати 4 гривні. Але це не так. Бо саме цей шлях, вкупі з санкціями - єдиний спосіб розрубати вічне коло. Одні роблять вигляд, що виконують договір на перевезення, інші - що його контролюють.

Мені, як практику, важко навіть оцінити ту суму зусиль, яку зробила команда Департаменту, і особисто Назар та Михайло. Тепер головне - продовжити розпочате, забезпечити дієвий контроль, змінити маршрутну схему і вийти на новий конкурс на якісно новому рівні, повідомив Вадим Войтик.

Нагадаємо, з 10 червня проїзд у івано-франківських маршрутках коштує 4 гривні, а водії автобусів зобов’язані видавати пасажирам квитки встановленого зразка.

Директор Департаменту комунального господарства, транспорту і зв’язку Михайло Смушак повідомив, що 7 мільйонів квитків видані перевізникам, щоправда не всім, а лише тим, хто виконав поставлені міським виконавчим комітетом умови, зокрема, обладнав автобуси GPS-трекером для відстеження руху транспортного засобу і дотримання водіями встановленого графіку.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж

загрузка...