Кому заважали дерева в парку?

PDF Друк
Неділя, 07 червня 2015, 09:27

Міський парк в Надвірні здавна славиться своїми тінистими алеями. Перші насадження датуються кінцем позаминулого століття. Закладений він був надвірнянцем паном Срібним - й нині багато хто з пошаною називає парк "садом Срібного". І стає боляче, коли якесь з дерев зрубують.

Зрозуміло, якщо дерево всихає чи заражене хворобою - його потрібно вибракувати. Та нині намітилася тенденція до зовсім іншого "прорідження" міського парку.

На одній з алей видніються кілька пеньків: ймовірно росли там дуби та тополі. Дерева були цілком здорові та не несли ймовірної небезпеки перехожим. Складається враження, що їх вина була лише в тому, що "закривали краєвид" на один з особняків. За те й пішли "під пилу" ті два дуби та дві тополі.

Дивним виглядає те, що опитані члени виконкому Надвірнянської міської ради не могли відповісти конкретно на питання - чим аргументувалося прийняття рішення про зрізку тих дерев. Заступник міського голови та керівник апарату міськради навіть не пригадують, що таке рішення приймалося колегіально !!!

Серед громади побутує думка, що в такий спосіб вивільняється місце для ще однієї будови в реакреаційній зоні.

Михайло Андрійович


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж

загрузка...