На Прикарпатті побільшало журналістів

PDF Друк
П'ятниця, 29 травня 2015, 19:33

Журналістів стало більше!

Слухачі та викладачі Школи журналістики Івано-Франківської обласної організації НСЖУ відсвяткували уже третій випуск. Традиційно це відбулося під час інтелектуальної гри «Що?Де? Коли?», приуроченій Дню журналіста. (До речі, після отримання свідоцтв про закінчення Школи, команда її слухачів «На виріст» взяла участь у грі й показала добрі результати).

Цього року Свідоцтва про закінчення Школи отримали 23 «школярики». Серед них: працівники місцевих ЗМІ, студенти і, звичайно, школярі. Чимало випускників цієї Школи стали студентами факультетів журналістики в Івано-Франківську, Києві, Чернівцях, Львові, Каркові, Варшаві.

Документи про успішне завершення навчання вручили голова обласного осередку НСЖУ, керівник Школи Вікторія Плахта та директор Школи, старший викладач кафедри журналістики ПНУ ім. В. Стефаника Наталія Димніч. Вони відзначили, що на Прикарпатті вже існує чимале товариство випускників цього закладу. Багато з них стали наставниками для майбутніх журналістів.

У свою чергу випускники подякували керівництву та викладачам Школи за теоретичні та практичні знання, здобуті під час навчання.

Новий навчальний рік Школи журналістики розпочнеться у вересні цього року.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж

загрузка...