На Прикарпатті відремонтують дороги?

PDF Друк
Понеділок, 25 травня 2015, 18:56

Голова обласної державної адміністрації Олег Гончарук провів чергову нараду з головами райдержадміністрацій стосовно ремонту доріг. На нараді були присутні керівники Долинського, Калуського, Рожнятівського, Богородчанського районів та громадські активісти.

Обговорювалися питання, пов'язані з плануванням освоєння коштів, виділення яких передбачається в межах Єврокарпатського регіону, визначенням інших джерел фінансування ремонту автошляхів, а також найбільш проблемних ділянок доріг у районах. До таких, на думку учасників наради, належать під'їздні шляхи до музею Степана Бандери, дороги в селах Грабівка, Пійло, Голинь Калуського району, с. Більшівці Галицького району, в Рогатині, Долині, автошляхи за напрямками Калуш – Миколаїв, Калуш –  Бурштин тощо.

«Вже найближчим часом у публічній площині буде озвучено, які обсяги фінансування плануються на проведення ремонту доріг в області, які ділянки доріг впорядкуються, хто конкретно це робитиме, хто братиме участь у тендерних процедурах,  –  наголосив Олег Гончарук. – Тендери проводитимуться відкрито і прозоро, про їх результати знатиме громадськість».


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж

загрузка...

 

Коментарі 

 
+1 #1 VasYa 25.05.2015 20:47
Поки проведуть тендери, настане зима. А кошти освоять. Освоять
Цитувати