У містах і селах Прикарпаття зявиться безкоштовний wi-fi

PDF Друк
Вівторок, 12 травня 2015, 14:58

Під головуванням першого заступника голови облдержадміністрації Сергія Басараба відбулась чергова нарада щодо впровадження проекту «Єврокарпатська ініціатива».

На засіданні обговорили стан реалізації ініціативи та подальші кроки для її втілення в життя. Зокрема, питання залучення інвестицій в деревообробній галузі, підприємства агропромислового комплексу, у сфері енергозбереження.

«Нам потрібно не тільки шукати інвесторів, але й самим більш якісно та наполегливо працювати. Європейським споживачам потрібен якісний продукт і ми повинні навчитися його створювати, тим самим максимально використовуючи увесь наявний потенціал краю. Потрібно розуміти, що це довгий і складний шлях, але в результаті він несе за собою розвиток економіки та підвищення рівня добробуту громадян. Саме це і є основним завданням для органів влади», – зазначив Сергій Басараб.

Одним із важливих питань наради було впровадження безпарольного доступу до мережі Інтернет у громадських місцях населених пунктів області. Відповідне доручення отримали керівники районних державних адміністрацій і голови міст обласного значення. «Впровадження сучасних технологій є ще одним важливим завданням в рамках реалізації «Єврокарпатської ініціативи». Постійний доступ до Інтернету допоможе людям безперешкодно отримувати потрібну інформацію, створює додаткову можливість комунікації між ними, налагодження контактів, в тому числі ділових»,  – пояснив Сергій Басараб.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж

загрузка...