Як святкували День міста Івано-Франківськ

PDF Друк
Вівторок, 12 травня 2015, 10:56

В Івано-Франківську в рамках святкування Дня міста відбулися концерт переможців творчих звітів «Україна – це ми» та конкурс виробів декоративно-ужиткового мистецтва і технічної творчості серед учнів ПТНЗ та студентів ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації області.

Заходи відкривали радник голови Івано-Франківської обласної державної адміністрації з питань освіти Ярослав Ободянський, директор департаменту освіти  і науки  облдержадміністрації Віктор Кімакович, заступник директора департаменту - начальник управління дошкільної, загальної середньої та позашкільної освіти Іван Будзак, начальник управління професійно-технічної, вищої освіти  та кадрової роботи департаменту Ігор Гаврилюк.

Організатори – департамент  освіти і  науки  облдержадміністрації,  Івано-Франківський державний центр естетичного виховання.

Конкурс виробів декоративно-ужиткового мистецтва  і технічної творчості – це звіт  проведеної гурткової роботи за рік, демонстрація технічного та творчого потенціалу учнів.  На конкурсі було представлено близько 850  експонатів з  26 навчальних закладів області.

Журі відзначило  художню майстерність виконання виробів, естетичний вигляд, оригінальність задумів, відповідність українським народним звичаям та традиціям, а також зайнятість талановитої молоді у гуртках технічної творчості та декоративно-ужиткового мистецтва.  Позитивні оцінки отримали  експонати вищого художнього професійного училища №3 обласного центру, Івано-Франківських професійного політехнічного ліцею, професійного будівельного ліцею, професійного ліцею автомобільного транспорту і  будівництва,  центру професійно-технічної освіти  №1, вищого  професійного  училища  №14  м. Коломиї, вищого професійного училища №21,  ВПУ №13 та ін.

Також було представлено цікаву концертну програму, пронизану патріотичною тематикою,  через яку артисти передали свою громадянську  позицію, своє співпереживання за долю України.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж

загрузка...