Жителі Прикарпаття сплатили 45 мільйонів податку на армію

PDF Друк
Четвер, 07 травня 2015, 08:35

З початку року платники податків Прикарпаття на підтримку української армії спрямували 44,7 млн. гривень військового збору.

З них у квітні п. р. до держбюджету надійшло 12,3 млн. гривень збору. Про це повідомили в Головному управлінні ДФС в Івано-Франківській області.

Як відомо, військовий збір запроваджено з 3 серпня 2014 року. Адміністрування збору проводитиметься до набрання чинності рішення Верховної Ради України про завершення реформи Збройних Сил України.  Його платниками є фізичні особи – резиденти, які отримують доходи як в Україні, так і іноземні доходи, нерезиденти з доходами, отриманими в Україні та податкові агенти.

Об’єктом оподаткування військовим збором є доходи у формі заробітної плати, інших заохочувальних та компенсаційних виплат або інших виплат і винагород, які нараховуються (виплачуються, надаються) платнику у зв’язку з трудовими відносинами та за цивільно-правовими договорами; виграшу в державну та недержавну грошову лотерею; виграшу гравця (учасника), отриманого від організатора азартної гри. Ставка збору становить 1,5 відсотка від об’єкта оподаткування.

З 1 квітня п.р. запроваджено оновлену форму № 1ДФ, у розділі II якої податкові агенти відображають інформацію про військовий збір (загальні суми нарахованих та виплачених доходів, з яких утри­мано військовий збір, загальну суму нарахованого та перерахованого до бюджету вій­ськового збору).


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж

загрузка...