Причина вбивства буковинської сім’ї на Франківщині - окультна література

PDF Друк
Четвер, 30 квітня 2015, 14:31

Сьогодні, 30 квітня, у прокуратурі Івано-Франківської області відбувся брифінг щодо завершення розслідування масового вбивства у с. Микулучин.
Під час брифінгу прокурор області підтвердив основну версію слідства - вбивство чотирьох осіб та одне самогубство. «У кримінальному провадженні прийнято рішення про закриття у зв’язку із смертю підозрюваної», - зазначив Ігор Настасяк.

Результати розслідування також підтверджуються всіма проведеними експертизами. За їх висновками – сліди продуктів пострілу виявлені на руках жінки.

В ході розслідування з’ясовано, що причиною трагедії було захоплення окультною літературою. «За місцем проживання загиблих було виявлено багато окультної літератури. Слідство вважає, що вся причина – у світогляді жінки і мужчини”, – підкреслив прокурор області.

Нагадаємо, подія сталася 16 грудня минулого року. Тоді, в лісі неподалік с.Микуличина знайшли п'ять мертвих тіл: троє дітей віком від двох до семи років, чоловік та жінка. Родина приїхала з Чернівців. Всі вони були вбиті пострілом у голову.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж

загрузка...