Екологічну ситуацію на Прикарпатті будуть досліджувати за гроші ЄС

PDF Друк
Середа, 29 квітня 2015, 17:02

Відбулася зустріч керівників департаментів промисловості та інфраструктури, міжнародного співробітництва, євроінтеграції та розвитку туристичної інфраструктури, екології та природних ресурсів облдержадміністрації, ВАТ «Оріана», державного підприємства «Науково-дослідний інститут галургії» з представниками компанії «K-UTEC AG Salt Technologies» (Німеччина).

Зазначена компанія розробила заходи із санації та рекомендації щодо порядку дій для послідовної ліквідації (мінімізації) небезпеки на ДП «Стебницьке гірничо-хімічне підприємство «Полімінерал» (Львівська область).

Додамо, що на даний час потребує комплексного екологічного обстеження територія м.Калуша і Калуського району, на яку вплинула діяльність калійного виробництва ВАТ «Оріана».

За підсумками наради досягнуто домовленість, що компанія «K-UTEC» опрацює в установленому порядку питання залучення «грантових» коштів програм Європейського Союзу з метою проведення зазначеного обстеження, яке сприятиме зменшенню ризиків для навколишнього середовища в зоні калійного виробництва».


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж

загрузка...