Влада шукає землю, яку виділять учасникам АТО

PDF Друк
П'ятниця, 24 квітня 2015, 10:40

визначення земельної ділянкиВ області продовжується робота з визначення нових земельних масивів для потреб учасників антитерористичної операції.

«Буквально вчора ми винайшли ще один земельний масив біля села Братківці Тисменицького району загальною площею біля 6,5 гектарів, ? поінформував на засіданні обласного координаційного комітету допомоги пораненим під час АТО перший заступник начальника головного управління Держземагентства в області Сергій Жила. ? На сьогоднішній день розробляється технічна документація з поділу цього масиву. Плануємо там виділити  92 земельні ділянки».

Також, за його словами, працівники органів місцевого самоврядування вишукали земельні масиви в  Калуші (площа – 8,8 га),  Коломиї (4 і 3,5 га), Долині (2 га), Снятині (2 га), Городенці (2 га), Тлумачі та Богородчанах (по 1 га). Масиви розташовані в межах населених пунктів.

Сергій Жила зазначав: на сьогоднішній день до головного управління та органів місцевого самоврядування в області надійшло 1016 клопотань про виділення земельних ділянок від учасників АТО. Передано у власність 26 ділянок, з яких 19 – Держземагентством.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж

загрузка...