Вирішувати адміністративні питання можна буде безпосередньо в селі

PDF Друк
Середа, 22 квітня 2015, 12:46

Одним з позитивних результатів добровільного об'єднання територіальних громад, передбаченого у процесі реформування місцевого самоврядування, стане наближення адміністративних послуг до людей. У цьому переконаний керівник апарату обласної державної адміністрації Руслан Панасюк.

«На законодавчому рівні передбачено, що на територіях теперішніх районів може бути створено декілька об'єднаних адміністративно-територіальних одиниць зі статусом, функціями та повноваженнями міст обласного значення, ? зауважує в коментарі управлінець. ? Внаслідок певного розукрупнення районів люди зможуть отримувати адміністративні послуги вже не у районному центрі, а в центрі об'єднаної територіальної громади, який у більшості випадків знаходитиметься набагато ближче до місця проживання особи».

Процедуру надання адміністративних послуг, за словами Руслана Панасюка, також спростить введення у містах і селах територіальної громади посади старости, в обов'язки якого входитиме збір, первинна обробка запитів населення, надання допомоги в оформленні документів.

Під час підготовки до реалізації змін у системі місцевого самоврядування, на думку керівника апарату облдержадміністрації, важливим є створення офісів з впровадження реформ, забезпечення експертної та технічної підтримки на регіональному рівні, а також зворотного зв'язку між центром та областями.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж

загрузка...