Реформа міське теплозабезпечення в Україні буде новий керівник

PDF Друк
Четвер, 16 квітня 2015, 10:06

З 20 квітня 2015р. керівником проекту USAID «Реформа міського теплозабезпечення в Україні», партнером якого є наше місто, призначено Лоуренса Гуда.

Він колишній керівник енергетичного проекту USAID, досвідчений викладач/лектор і старший керівник проекту сталої енергетики (СЕ), володіє більш ніж 30-річним досвідом у галузі управління проектами, в тому числі значним досвідом управління енергетичними проектами у Східній Європі. Лоуренс Гуд був керівником проекту з реформування енергетики та енергетичної безпеки Вірменії, де він керував розробкою та будівництво 14 пілотних програм в енергетиці.

В інших проектах він виступав консультантом місцевих муніципалітетів щодо участі в національних енергетичних ініціативах, надавав консультації місцевим підприємствам теплопостачання щодо передового досвіду ЄС, проводив навчання та іспити для енергоаудиторів для отримання посвідчення сертифікованого енергоаудитора AEE (Асоціації інженерів-енергетиків), а також керував проведенням енергоаудитів на підприємствах централізованого теплопостачання та мікрогідроелектростанціях у пострадянських країнах. Гуд має досвід управління проектами у 13 країнах, включаючи Україну, Білорусь, Молдову, Росію, Вірменію та Грузію. Він є сертифікованим фахівцем з питань сталого розвитку (CSDP), енергоменеджером (CEM), енергоаудитором (CEA) і фахівцем з питань бізнесу та енергетики (BEP). Крім того, він є автором книги та численних статей з питань енергетичної політики та енергетичної галузі. Крім того, Лоуренс Гуд добре володіє російською мовою.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж

загрузка...