Івано-Франківськ - найблагополучніше місто для життя в Україні

PDF Друк
Вівторок, 31 березня 2015, 10:34

Благополучне містоВидання "Урядовий кур?єр" оприлюднило приємну для івано-франківців інформацію: Державна служба статистики визнала Івано-Франківськ найблагополучнішим містом для життя в Україні.

Таке визнання стало результатом аналізу багатох сфер життя нашого міста, також і  чимало сімей-переселенців відзначили достостойні умови життя в Івано-Франківську.

Позитивна динаміка співвідношення шлюбів та розлучень, низький рівень злочинності, скоєння тяжких злочинів та самогубств, кількості хворих на відкриту й активну форми туберкульозу, психічні розлади, незначна поширеність алкоголізму та наркоманії дозволила Івано-Франківську очолити рейтинг благополучних міст України. Наступними до п?ятірки найкращих увійшли Чернівці, Рівне, Ужгород та Тернопіль. Також при визначенні рівня благополучності враховувався стан безробіття населення, кількість дорожньо-транспортних пригод, борги із заробітної плати, кількість дітей, народжених поза шлюбом, інвестиційна привабливість міста. Минулого року  надійшло 246,2  мільйона доларів США прямих інвестицій (акціонерного капіталу), а це найвищий показник в Україні з початку інвестування.

Не пройшли повз увагу і інші досягнення нашого міста: третє місце в конкурсі «Кращі практики місцевого самоврядування», визнання другий рік поспіль громадянською мережею "ОПОРА" Івано-Франківська переможцем у рейтингу публічності органів місцевого самоврядування.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж

загрузка...