Івано-Франківщина серед областей, де найкраще виконується план з мобілізації

PDF Друк
П'ятниця, 27 березня 2015, 14:03

На цьому наголосив в. о спікера Генштабу Збройних сил України Владислав Селезньов.

Спілкуючись із журналістами, посадовець повідомив, що четверта хвиля мобілізації в Україні  наразі виконана на 76% за призовом військовозобов'язаних та на 50% щодо мобілізації транспортних засобів. За словами посадовця, кожен восьмий призваний військовослужбовець, у рамках мобілізації, є добровольцем.

Як відзначив в.о. спікера Генерального штабу Збройних сил України, особливістю 4-ї хвилі часткової мобілізації є те, що усіма мобілізованими пройдено   спеціальну підготовку. Зокрема, вона здійснювалася   в навчальних центрах, полігонах та у стінах навчальних закладів. «Наразі вони проходять підготовку, під час якої відновлюють навички з військових спеціальностей, здійснюють стрільби, навчаються водінню всіх зразків військової техніки», - зауважив Владислав Селезньов. - Після навчання добре підготовлений особовий склад поповнює військові частини, де протягом 1-2 тижнів буде відбуватися бойове злагодження у складі підрозділів».

За словами Владислава Селезньова, наразі найкраще план з мобілізації виконується у Вінницькій, Хмельницькій, Черкаській, Полтавській, Київській, Чернігівській, Рівненській, Житомирській, Кіровоградській, Івано-Франківській, Львівській областях і в м. Києві.

Водночас, як повідомив посадовець, паралельно в Україні триває демобілізація військовослужбовців, призваних навесні-влітку 2014 року.

«Демобілізовані військовослужбовці вирушають додому, отримують пільги, звання, особливий статус, матеріальну допомогу та лікування, передбачені законодавством», - відзначив в.о. спікера Генерального штабу Збройних сил України.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж

загрузка...