На Прикарпатті створять єдині інформаційні центри для учасників АТО

PDF Друк
Четвер, 26 березня 2015, 14:48

Таке доручення дав голова облдержадміністрації Олег Гончарук головам районних державних адміністрацій під час проведення чергової наради щодо мобілізації.

«Гасло про якісні зміни у роботі соціальних працівників допоки працює лише на словах і носить декларативний характер, - наголосив голова облдержадміністрації. – Дев`яносто відсотків проблем, з якими стикаються бійці,   це неефективна робота працівників соціальної сфери в районах. Тому першочерговим завданням влади сьогодні є забезпечення належних умов повернення демобілізованих бійців.  До кінця наступного тижня в усіх районах їх очільники зобов'язані організувати  функціонування  інформаційних центрів із комфортними приміщеннями, привітними працівниками та забезпечити при цьому надання якісних послуг».

Загальнообласний єдиний інформаційний центр для учасників АТО, як відзначив заступник голови облдержадміністрації Ігор Пасічняк, запрацює у тестовому режимі вже завтра. Його відкриють у приміщенні департаменту соціальної політики за адресою вул. Л. Курбаса, 2.

«Учасники антитерористичної операції матимуть змогу звернутися до єдиного інформаційного центру для отримання необхідної інформації  щодо соціального захисту, гарантій та пільг, на які претендують  військовослужбовці, - зазначив  Ігор Пасічняк. – Демобілізовані зможуть отримати роз`яснення щодо медичного супроводу, проходження медико-соціальної експертної комісії, отримання довідок учасника АТО».

За словами Ігоря Пасічняка, у центрі працюватиме людина, яка відповідатиме на телефонні звернення, а також представники волонтерських організацій, спеціалісти профільних департаментів, які надаватимуть інформаційні довідки. На даний час проводиться збір інформації щодо ключових питань, з якими, на думку посадовця, можуть звертатися демобілізовані. Усі звернення військовослужбовців фіксуватимуться  і супроводжуватимуться працівниками центру до повного їх виконання.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж

загрузка...