В парку провели велику "барахолку"

PDF Друк
Вівторок, 29 квітня 2014, 15:34

Цієї неділі у місцевому парку пройшла четверта гаражна розпродаж Trends For Friends. На один день парк перетворився на велику вечірку, де можна було купити цікаві речі, спробувати вуличну їжу, полежати на пледі і послухати хорошу музику. Всього було відмічено більше 20 барахолок.Цієї неділі у місцевому парку пройшла четверта гаражна розпродаж Trends For Friends. На один день парк перетворився на велику вечірку, де можна було купити цікаві речі, спробувати вуличну їжу, полежати на пледі і послухати хорошу музику. Всього було відмічено більше 20 барахолок.

Покупці хвалилися, наприклад, кросівками Vans за 100 грн. або шапкою Syndicate за 50, джинсами Levi's, журналами Esquare, ретро пластинками, лонгборді і багатьом іншим. На святі було 2 лавки з вуличною їжею, де готували піту з фалафель і хумусом, мітболи, брауни з полуницею і малиново-базиліковий лимонад.

Trends For Friends зібрав в одному парку більше 300 молодих людей: представників креативних індустрій, модників, батьків з дітьми і випадкових перехожих, які питали, що це таке, і заглядали в кожну лавку. Всі могли знайти щось цікаве для себе і добре провести час.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж

загрузка...