Тільки за вихідні пожежники п’яти десятків разів гасили пожежі з необережності громадян

PDF Друк
Вівторок, 10 березня 2015, 11:43

пожар на прикарпаттіЩорічно із встановленням сухої теплої погоди все частіше до Служби порятунку "101"  надходять повідомлення про загорання сухої трави на господарських угіддях, вздовж транспортних магістралей і навіть на узбіччях практично в центрі міст та сіл.

Тільки за минулі вихідні на території Івано-Франківщини зареєстровано близько п’яти десятків таких пожеж, домінуючою причиною яких є необережність громадян у поводженні з вогнем.

Іноді для виникнення пожежі достатньо навіть непогашеного недопалка, недбало кинутого на узбіччя, а локалізувати загорання та погасити пожежу сухої трави на відкритих територіях, не просто, оскільки швидкість поширення вогню -  висока, особливо у суху, вітряну погоду. Тому людям варто замислитись на скільки небезпечним може стати розведене під час відпочинку на галявині багаття чи  неконтрольоване спалювання сухої трави та сміття, особливо у весняний пожежонебезпечний період. Щоб запобігти виникненню випадків пожеж Управління ДСНС в області звертається до всіх мешканців краю з проханням дотримуватись правил пожежної безпеки, не наражати на небезпеку себе та оточуючих.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж

загрузка...