Відбулось відкриття та освячення інформаційної дошки офіцеру 5-го батальйону

PDF Друк
Вівторок, 24 лютого 2015, 12:15

23 лютого 2015 року на фасаді приміщення загальноосвітньої школи №12 (вул.Національної гвардії, 13) за участю представників духовенства, близьких, рідних людей, учнів і вчителів навчального закладу відбулось відкриття та освячення інформаційної дошки офіцеру 5-го батальйону територіальної оборони «Прикарпаття» Юрію Барану. Участь у заходів взяв міський голова Віктора Анушкевичус та заступник міського голови Михайло Верес.

У своєму слові до присутніх міський голова Віктора Анушкевичус заявив: «Безумовно, ніякі урочисті, ніякі пам'ятні дошки не замінять батькам сина, дружині–чоловіка, а дітям – батька, але ми маємо це робити. На фасаді цієї школи це вже третя дошка. Грузін і Мельничук загинули, виконуючи свій обов'язок в безглуздій війні в Афганістані, яка була розв'язана Кремлем. А сьогодні Кремль розв'язав війну, яку назвали гібридною, на сході нашої держави, і знову гинуть найкращі сини і дочки України».

Довідка. Юрій Баран - майор, начальник штабу 5-го територіального батальйону оборони "Прикарпаття". Народився в 1968 році у селі Добрин Ізяславського району Хмельницької області. У 1975 році поступив у 1 клас Івано-Франківської загальноосвітньої школи № 12 м. Івано-Франківська. Закінчив 10 класів у 1985 році. У 1985 році поступив у Хмельницьке вище артилерійське командне училище та закінчив його в 1989 році.

З 1989 року служив у багатьох містах України. У 2005 році вийшов на пенсію. У травні 2014 році став начальником штабу, першим заступником командира п’ятого батальйону територіальної оборони «Прикарпаття».

Загинув від кулі снайпера в липні 2014 року під час виконання службових обов’язків в районі міста Амвросіївка Донецької області.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж

загрузка...