Голова облдержадміністрації проаналізував мобілізацію на Франківщині

PDF Друк
П'ятниця, 13 лютого 2015, 16:33

Представники влади повинні в повній мірі долучитися до справи консолідації суспільства у сьогоднішній складній ситуації, яка вимагає виваженості у висновках, відповідальності у справах, чіткого розуміння важливості захисту своєї держави.

Таке переконання на нараді з питань проведення четвертої хвилі часткової мобілізації висловив голова обласної державної адміністрації Олег Гончарук. На заході були присутні голови райдержадміністрацій, міські голови, керівники обласних управлінь МВС, СБУ, представники військкоматів, структурних підрозділів облдержадміністрації.

«Важливо на місцевих рівнях проводити інформаційно-роз'яснювальну роботу щодо мобілізаційних заходів, упереджувати можливі провокації, забезпечити злагоджену роботу влади, правоохоронних органів, громадськості, духовенства, ? підкреслив Олег Гончарук. ? Це наша спільна справа, від якої залежить майбутнє країни».

Щоб сконцентрувати зусилля на рівні області, голова облдержадміністрації призначив радника з питань проведення мобілізації та допомоги учасникам АТО, якого представили присутнім на нараді. Ним став народний депутат України V-VI скликань, колишній міський голова м. Івано-Франківська Зіновій Шкутяк.

Під час наради було проаналізовано стан справ з проведення мобілізаційних заходів. Зокрема, зазначалося, що на належному рівні працюють у Коломийському, Івано-Франківському, Надвірнянсько-Богородчанському військових комісаріатах. Ряд недоліків виявлено у Калуському, Долинському, Косівсько-Верховинському, Тисменицько-Тлумацькому військкоматах. У виступах керівників силових відомств йшлося про те, що мобілізаційну роботу ускладнюють дії окремих громадян, які створюють підґрунтя для масових протистоянь, пошуків шляхів ухилення від мобілізації, в тому числі, за допомогою оформлення різного роду соціальних довідок. За такі дії, підкреслювали учасники заходу, передбачено кримінальну відповідальність

Окремо наголошувалося на необхідності забезпечення соціальної та реабілітаційної підтримки родин учасників АТО та всім тих, хто постраждав у зоні ведення бойових дій.

Завершуючи нараду, голова облдержадміністрації повідомив, що з наступного тижня у райони виїжджатимуть спеціальні перевірки облдержадміністрації для вибіркового моніторингу стану проведення мобілізаційних заходів на місцях.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж

загрузка...