Священнослужителі звернулися до мешканців Прикарпаття

PDF Друк
П'ятниця, 13 лютого 2015, 10:30

Слава Ісусу Христу, дорогі брати і сестри!

У ці нелегкі дні для нашої країни, коли ворог загрожує нашій незалежності, коли зранена держава намагається піднятися з колін, ми, представники християнських Церков, звертаємося до Вас із спільним зверненням відносно подальшого життя та існування нашої держави.

У важкий час, коли на східні терени України входять полчища іноземних окупаційних військ, коли Українська держава в небезпеці, ми не можемо стояти осторонь трагедії і бід всього українського народу.

Звертаємося до кожного з Вас також не стояти осторонь, але своєю молитвою, постом та працею, допомогти у цій складній ситуації, особливо в опіці над пораненими та біженцями, допомозі військовим та розбудові Української держави.

Закликаємо усіх християн та людей доброї волі взяти участь у захисті держави через відповідальність кожного на своєму місці.

В часі приготування та пережиття Великого посту, закликаємо усіх зробити особистий піст нашим спільним щитом, а віддану та щиру молитву і працю відповіддю на ракети та снаряди. Від «градів» та снарядів ми повинні оборонятися градом молитви, зберігаючи спокій та впевненість у перемозі Божої правди, миру та справедливості.

Закликаємо підтримувати один одного,  бачити у всьому любов, бо Мир – це дар Божий  та плід любові.

Всіх священників та віруючих усіх конфесій закликаємо продовжувати молитви за мир у державі, зупинення кровопролиття, перемогу правди, утвердження справедливості та свободи.

Сподіваємося, що з Божою допомогою мир, порозуміння та процвітання повернуться на українську землю і в наші домівки.

Нехай благословення Господнє перебуває з усіма Вами: тими, хто захищає Україну, хто допомагає захисникам, хто повсякденно молиться, прагне миру та бореться за правду.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж

загрузка...