Влада Франківщини відкриває доступ громадянам до містобудівної документації

PDF Друк
Понеділок, 09 лютого 2015, 17:41

За даними Управління містобудування, архітектури та планування територій Мінрегіону, станом на 1 січня 2015 року всього забезпечено можливість доступу громадян до 3372 одиниць містобудівної документації, з них 1674 – шляхом розміщення на веб-сайтах органів місцевого самоврядування, 483 одиниці містобудівної документації розміщено у місцевих періодичних виданнях, 2724 – розміщено у загальнодоступних місцях.

Забезпечено доступ в мережі Інтернет до  36 % генеральних планів міст обласного та районного значень, 11% - селищ міського типу, 6% - сільських населених пунктів.

Необхідно зазначити, що, наприклад, доступ до графічної частини генерального плану міста Києва, проекту генерального плану міста Одеса, а також до плану зонування міста Вінниця вже забезпечено засобами геоінформаційних систем містобудівного кадастру. В інших випадках доступ до містобудівної документації в мережі Інтернет здійснено шляхом розміщення відповідного зображення електронного документа.

В Управлінні повідомили, що до відомостей, які в подальшому можуть бути оприлюднені, включено, зокрема, розташування населеного пункту в системі розселення, схему існуючого використання території, перспективне функціональне зонування території, існуючі та проектні планувальні обмеження.

У той же час, оприлюдненню не будуть підлягати відомості, доступ до яких є обмеженим у відповідності до Закону «Про доступ до публічної інформації».

Приклади оприлюднення генеральних планів в мережі Інтернет: Івано-Франківськ, Херсон.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж

загрузка...