Транспорт по Франківську буде рухатися по-іншому

PDF Друк
П'ятниця, 18 квітня 2014, 12:34

Триває розробка комплексної системи організації дорожнього руху міста Івано-Франківська, над якою Департамент комунального господарства, транспорту і зв’язку працює спільно з фахівцями Німецького товариства міжнародного співробітництва (GIZ), німецькими компаніями  транспортного планування DREBERIS та PTV у рамках програми „Develop-Green Cities”. Транспорт по Франківську буде рухатися по-іншомуТриває розробка комплексної системи організації дорожнього руху міста Івано-Франківська, над якою Департамент комунального господарства, транспорту і зв’язку працює спільно з фахівцями Німецького товариства міжнародного співробітництва (GIZ), німецькими компаніями  транспортного планування DREBERIS та PTV у рамках програми „Develop-Green Cities”.

Як повідомив директор Департаменту комунального господарства, транспорту і зв’язку Михайло Смушак, з метою побудови достовірної транспортної моделі міста Івано-Франківська, необхідно зібрати на місцях дані про інтенсивність транспортного руху у визначених точках.

Для збору таких даних, Департаментом розпочато обстеження транспортних потоків.

Обстеження проводяться у вівторок, середу і четвер. Підрахунок транспортних потоків охоплює вранішню годину пік (рух, пов'язаний із добиранням до місця праці: від 7.00 до 9.00 год) та вечірню годину пік (від 16.00 до 19.00 год). Також у двох визначених місцях обстеження проводять цілодобово. Загалом моніторинг транспортного потоку здійснюють у 32 місцях, як на території міста, так і за його межами – на в’їздах.

„Цікавими є перші результати обстежень. Наприклад, обстеження на вул. Василіянок, навпроти однойменного монастиря Сестер Василіянок, показали, що лише впродовж 2 ранішніх пікових годин від 7.00 до 9.00 год. в даному перерізі рухається 2 260 легкових та вантажних автомобілів в обох напрямках. Що стосується громадського транспорту, то на вказаній ділянці дороги проїжджає близько 45 тролейбусів, 376 міських автобусів і 110 міжміських та приміських автобусів за той самий проміжок часу”, – повідомив Михайло Смушак.

На основі обстежень, які виконують у Івано-Франківську, PTV проведе шляхом процесу екстраполяції обчислення середньої щоденної інтенсивності транспортного руху на усі дні в році.

Обстеження проводяться на безоплатній основі і до нього залучені працівники Департаменту комунального господарства, транспорту і зв’язку, КП „Електроавтотранс”, КП „Івано-Франківськводоекотехпром”, ДМП „Івано-Франківськтеплокомуненерго”, ДП „Міськсвітло”, КП ТЦ „Сервіс-Авто”, а також активісти велосипедного клубу „Velo-stalker”, які на добровільній основі прийшли на допомогу у такій важливій для нашого міста справі.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж

загрузка...