Як відзначали річницю від дня народження Степана Бандери

PDF Друк
Неділя, 04 січня 2015, 20:24

У перший день нового року в області відзначили 106-річчя від дня народження Степана Бандери.

На малій батьківщині Провідника Організації Українських Націоналістів у с. Старий Угринів Калуського району за участю представників політичних сил, народних депутатів, влади та громадськості поблизу історико-меморіальному музею Бандери відбулися поминальна панахида і віче. Вшановуючи пам'ять відомого земляка, що давно став справжнім символом національно-визвольного руху, люди відзначали вагому роль Степана Бандери в сучасних умовах, коли ведеться запекла боротьба проти зовнішнього агресора за незалежність, соборність та унітарність України, а також руйнуються усталені міфи про особливі дружні стосунки з Росією.

«Ми мали можливість упродовж більш ніж двадцяти років жити окремо, незалежно від російської імперії, яку Степан Бандера вважав тюрмою народів, але вона нам не дає спокою,  – зауважив у своєму виступі в. о. заступника голови обласної державної адміністрації Ігор Пасічняк. – Сподіваюся, що у новому році на нашій землі буде мир, і ми переможемо у багатолітньому складному протистоянні з нашим сусідом. Для цього маємо бути твердими у відстоюванні своїх переконань та цілей».

Учасники віча зосереджували увагу на необхідності відновлення історичної справедливості – повернення Степанові Бандері високого звання Героя України, а також допомоги у складних умовах сьогодення воякам ОУН-УПА, які є прикладом у боротьбі за ідеали держави.

«Незважаючи на складну ситуацію, яка склалася зараз у нашій країні,  будемо намагатися зберегти всі виплати воякам Української Повстанської Армії, компенсації за житлово-комунальні послуги, – зазначив Ігор Пасічняк. – Всіляко підтримуватимемо цих людей, адже це є одним з найбільших обов'язків».


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж

загрузка...