Зустріч рідних та близьких бійців Івано-Франківщини, які загинули в АТО

PDF Друк
Понеділок, 22 грудня 2014, 17:22

За сприяння управління у справах сім’ї, молодіжної та гендерної політики виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради комісія УГКЦ у справах душпастерства охорони здоров’я (голова комісії о. Руслан П’яста), комісія  у справах родини  (голова комісії о Василь Чорній), комісія «Рух за тверезість життя» (голова комісій о. Ярослав Рохман) спільно з  БФ «Карітас Івано-Франківськ УГКЦ"  і Центром психологічної допомоги АТО (п. Наталія Чаплинська) організували першу зустріч рідних та близьких бійців Івано-Франківщини,  які загинули в АТО.

20 грудня 2014 року під патронатом Архієпископа і Митрополита Івано-Франківського владики Володимира (Війтишина) відбулась зустріч з родинами загиблих в АТО. В цей день всі спільно об’єдналися в молитві до Господа за упокій Героїв України, які поклали своє життя за мирне небо та незалежність нашої держави.

Зустріч розпочалась з Архієрейської Божественної Літургії в храмі Успіння Пресвятої Богородиці, що в селі Крихівці, а потім продовжилась в приміщенні БФ «Карітас Івано-Франківськ УГКЦ».

Спільне горе об’єднало дружин та їхніх дітей шести загиблих бійців:

Шемегінського Михайла, Безпалька Петра, Білоуса Андрія, Андріюка Андрія, Лисенчука Володимира, Семанюка Василя.

Розділити біль втрати та підтримати вдів та дітей допомагали о. Володимир Вінтонів та о. Ярослав Рохман.

Для дітей була організована різноманітна програма: майстер-класи з плетіння бісером провела п. Марія Турчин; з найменшими дітками працювали волонтери–психологи. А під кінець зустрічі до усіх завітав з подарунками Святий Миколай.

Дружини загиблих подякували за корисну та душевну зустріч, а організатори пообіцяли, що докладатимуть усіх зусиль, щоб ці родини отримали максимальну допомогу і підтримку.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж

загрузка...