У Франківську провели загальноміський урок мужності

PDF Друк
Четвер, 27 листопада 2014, 11:33

картинка протест21 листопада 2014 року у Центрі патріотичного виховання імені Степана Бандери пройшов загальноміський урок мужності «Майдан—територія гідності».

21 листопада  оголошено Днем Гідності та Свободи. Тому початок Майдану в Україні щорічно відзначатимуть як державне свято.

21 листопада 2013 року на Європейську площу у Києві із протестом проти наміру можновладців зупинити Угоду про рух України до Європи вийшли мирні люди.

За кілька днів протестувальники перейшли на славнозвісний Майдан Незалежності. Однак Майдан—територія негеографічна. Майдан виявився територією відновлення всіх порушених владою рівноваг в Україні, єдністю і гідністю  усієї України. Та боротьба проти корупції, за незалежність держави оплачена високою ціною — Небесна сотня віддала свої життя за високі ідеали.

Про всі ці події Майдану розповіли учасники загальноміського учнівського об’єднання «За честь! За славу! За народ!». Поетичну міні-виставу «Дорослими ми стали надто рано» підготували гуртківці колективу «Соломія» під керівництвом Юрія Дегтярьова. У заході взяли участь учасники театру «Асорті» технікуму ресторанного сервісу і туризму, керівник Надія Гаріджук. Патріотичні майданівські пісні виконала керівник гуртка Оксана Савчук.

Мусимо зробити все, щоби таке більше ніколи не могло повторитися і ніхто не вмирав через нехристів  при владі. Щоб герої не відправлялися на небеса передчасно, а трудилися і жили на радість рідним та близьким, мирно й щасливо.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж

загрузка...