Навіщо франківським бізнесменам потрібен стиліст-шопер

PDF Друк
Четвер, 10 квітня 2014, 16:39

Навіщо франківським бізнесменам потрібен стиліст-шопер. Буває так: на носі важливий захід, який обіцяє не тільки приємне проведення часу, але і потенційну можливість укласти великий контракт або обзавестися дуже корисними для бізнесу знайомствами.Буває так: на носі важливий захід, який обіцяє не тільки приємне проведення часу, але і потенційну можливість укласти великий контракт або обзавестися дуже корисними для бізнесу знайомствами. І ось вже намічений список гостей, з якими потрібно поспілкуватися, у візитниці чекає своєї години акуратна стопка карток, залишилося лише підібрати відповідний до випадку наряд.

 

І тут-то у багатьох і починаються проблеми, адже помилитися можна навіть з безпрограшної на перший погляд класикою із серії «білий верх, чорний низ» або «маленьке чорне плаття». Положення часом не рятують навіть все зростаюче число «іменитих» магазинів і завжди готові прийти на допомогу продавці-консультанти. Американці та європейці вже давно знайшли рішення проблеми: ось вже не перший десяток років тут прийнято звертатися до послуг персональних стилістів - шоперів. В Україні професія персонального шопінг-помічника раніше вважається якоїсь екзотикою, а самих фахівців мало хто сприймає всерйоз.

Неповторний стиль

«Кожна людина від природи гарний, але, на жаль, не всі вміють правильно з цією красою звертатися, - каже відомий у Франківську весільний стиліст Оксана Гідова.

- Сьогодні нещадна конкуренція у всіх областях життя просто не залишає людині жодного шансу залишатися байдужим до свого зовнішнього вигляду. Адже зовнішність - це дуже важлива складова кожної особистості, особливо якщо мова йде про діловому людині. Але добре одягатися - зовсім не означає одягатися дорого або модно. Мистецтво формування гардероба полягає в умінні міксувати речі відомих модних будинків з речами менш відомих марок. Одяг - прекрасний інструмент, вміло використовуючи який ви зможете представити себе у вигідному світлі, незалежно від ваших розмірів і пропорцій. Знаючи свої переваги і недоліки, за допомогою одягу можна привернути увагу до перших і замаскувати (а то і зовсім приховати) другий. У кожної людини є можливість знайти свій стиль, відмінний від інших, неповторний образ».

Чому ж так важливий горезвісний «неповторний стиль» стосовно бізнес-сфери? Звичайно, історія світового шоу-бізнесу і просто бізнесу знає чимало прикладів того, як поважні і дуже багаті люди вражали оточуючих своїм неохайним і відверто недоречним виглядом. Досить згадати відомого актора Кіану Рівза, який має звичку заклеювати порвані черевики скотчем. Але це лише рідкісний виняток із правил; в більшості випадків потрапляння у всілякі рейтинги «найбільш позбавлених смаку» і «погано одягнених» сприймається багатими і знаменитими як образу і вельми відчутний кар'єрний удар. «Якщо ви хочете виробляти на оточуючих враження людини, впевненої в собі і знає собі ціну, то варто задуматися над своїм індивідуальним стилем в одязі, - впевнена Оксана Гідова.

- Важливо привести у відповідність свій внутрішній і зовнішній вигляд, з'єднати їх воєдино і дати їм можливість доповнювати один одного. Повірте, ніщо не робить настільки приємного враження, як відповідність прекрасного зовнішнього вигляду і непересічних особистісних якостей».


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж

загрузка...