На Прикарпатті планують побудувати більше 100 км велошляхів

PDF Друк
Вівторок, 04 листопада 2014, 11:57

крутой великДепартамент комунального господарства, транспорту і зв’язку завершив підготовку Програми розвитку велосипедної інфраструктури та популяризації велосипедного руху в місті Івано-Франківську на 2015-2020 роки. Метою програми є створення ефективної, комфортної та безпечної велосипедної інфраструктури та велосипедної мережі м. Івано-Франківська, яка б з’єднувала усі райони міста з його центральною частиною та рекреаційними зонами, а також розвиток і популяризація велосипедного руху, активного та здорового способу життя мешканців Івано-Франківська.

Для досягнення мети Програми передбачено реалізацію комплексу заходів, які систематизувано у дві групи: розбудова велоінфраструктури та популяризація велоруху серед мешканців міста.

Будівництво велосипедної інфраструктури здійснюватиметься способом встановлення виділених велодоріжок на пішохідних частинах та організацією велосмуг на проїжджих частинах. Облаштування велоінфраструктури передбачає ознакування веломаршрутів, встановлення велопаркувальних стійок, організацію прокату велосипедів, створення консультаційних та інформаційних пунктів, сприяння відкриттю веломагазинів, веломайстерень тощо.

Популяризація велоруху серед мешканців міста передбачає такі заходи, як організація шкіл їзди на велосипеді, рекреаційних велопоїздок батьків і дітей, робота з молоддю у навчальних закладах, особистий приклад представників влади, публікації у мас-медіа, виступи на радіо і телебаченні, соціальна реклама. Для популяризації велоруху передбачено активно залучати велосипедні організації та активістів велоруху.

Загалом за результатами реалізації Програми передбачається будівництво 101,5 км велошляхів, на що впродовж шести років необхідно виділити майже 40 млн. грн.

Найближчим часом Програма буде винесена на розгляд виконавчого комітету та сесії міської ради.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж

загрузка...