Гала-концерти "Весна романсу та популярної естрадної пісні"

PDF Друк
Четвер, 03 квітня 2014, 16:52

З настанням весни молоді виконавці романсу проходять всі етапи конкурсу, а слухачі чекають з нетерпінням гала-концерту "Весна романсу".З настанням весни молоді виконавці романсу проходять всі етапи конкурсу, а слухачі чекають з нетерпінням гала-концерту "Весна романсу". Цього року організатори цього грандіозного свята готують своїм слухачам сюрприз - вперше в Івано-Франківську весна наступить не тільки для романсу, а й для естрадної пісні: фонд запускає новий проект, який за аналогією з уже відомим романсовим називатиметься "Весна популярної естрадної пісні".

Голова журі конкурсів - професор консерваторії, соліст і режисер театру.

Молоді співаки стануть учасниками конкурсу на краще виконання популярної естрадної пісні. Переможців визначать не тільки члени журі, а й усі слухачі, для яких буде організовано інтерактивне голосування.

Це буде справжнє свято живої музики у супроводі естрадно-симфонічного оркестру під керівництвом Юрія Крилова. Музичні керівники проектів - Ніна Срібна і Ольга Сафронова.

"Ми хочемо відродити в нашому місті популярну естрадну пісню, яку зараз у нас майже забули. А адже це прекрасний репертуар, куди входять відомі хіти і зарубіжної естради, і нашої, української, - говорить керівник проекту Галина Ковзель. - Таке розширення жанрової палітри дуже природно для цього популярного романсового проекту, що користується всенародною любов'ю. Свята романсу, які проходять два рази на рік, найчастіше вкрапляться в себе кращі зарубіжні та вітчизняні хіти популярної естради цього року їй вирішили присвятити окремий концерт."


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж

загрузка...