У Франківську садять липи

PDF Друк
Четвер, 30 жовтня 2014, 15:55

У Івано-Франківську насаджують дерева

Департаментом комунального господарства, транспорту і зв’язку проводяться роботи з капітального ремонту об’єктів благоустрою, у тому числі й садіння на вулицях міста дерев на місці зрізаних, зокрема на місці викорчуваних пнів.

Дані роботи виконує ПрАТ «Зелене господарство». Було заплановано посадити 144 липи. «Дерева садять на 12 вулицях міста, а саме: Грушевського, Василіянок, Драгоманова, Привокзальна, Довга, Грюнвальдська, Короля Данила, Матейки, Гординського, Чорновола, Довженка, Гурика. Вибір вулиць проводився з урахуванням кількох факторів: домінуюча порода дерев в алейних посадках, значна кількість пустих лунок в алейному ряді та значна кількість зрізаних аварійних дерев у мікрорайоні», – наголошує директор Департаменту комунального господарства, транспорту і зв’язку Михайло Смушак.

Враховуючи, що найкращий період для приживання дерев породи липа – це осінь, від початку масового листопаду до настання морозів, ПрАТ «Зелене господарство» саме зараз, згідно кошторисної документації, проводить роботи з посадки лип (висотою 1,70-1,90 м.) на вулицях Івано-Франківська.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж

загрузка...