В Івано-Франківську хочуть віддати Меморіальний сквер Ритуальній службі

PDF Друк
Вівторок, 14 жовтня 2014, 14:51

На великій оперативнній раді у голови міста Віктора Анушкевичуса піднялося питання про те, що б передати парк Меморіальний ритуальній службі міста. Це пов'язано з великою кількістю поховань на його території. Зовсім недавно там з'явилися могили «Небесної сотні», що займає багато місця. За  ними потрібен належний догляд вже зараз, а в майбутньому планується встановити пам'ятники на честь загиблих.

Зараз за всім сквером доглядає ПрАТ «??Зелене господарство». Але в світлі останніх подій влада вважає, що логічніше все таки передати його компанії ритуальних послуг. Вони забезпечать гідний догляд могилам в даний час і схоронність пам'яткам в майбутньому.

Також на порушення питання вплинув і виступ головного інженера «Зеленого господарства». Роман Кукурудза якраз і розповів ситуацію з могилами та їх потребі у забезпеченні особливим доглядом.

Місцеве управління ще не прийняло остаточне рішення. Мер взяв паузу, що б правильно вирішити виниклу ситуацію. Адже сквер досить великий, а ритуальні служби і так мають достатній обсяг робіт. Може трапитися так, що у них просто не вистачить робочих, що б підтримувати територію в належному стані.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж

загрузка...