У Івано-Франківську встановлять покажчики для самостійних екскурсій

PDF Друк
Середа, 01 жовтня 2014, 10:24

ратуша івано-франківськаВ рамках проекту для підтримки просування продуктів міського культурного туризму у транскордонному просторі міський голова Віктор Анушкевичус підписав указ. В ньому йдеться про встановлення туристичних таблиць у місті, на яких буд зображена цікава і корисна інформація для туристів. Це вже будуть вказівники нового покоління. Більшість з них планується зробити для аудіо туру по місту.  Можна буде взяти аудіо тур і самостійно пройти екскурсію в місті, повідомляє vsemisto-if.info.

Є два особливих тура: «Загадковий Івано-Франківськ» та «Івано-Франківськ для закоханих». Це окремі шляхи, які ведуть до місць, які найбільш підходять  до назв туру, для кожного з котрих розроблено індивідуальну програму. Біля кожної пам’ятки стоятиме спеціальна табличка, на якій буд вказана вся цікава інформація про  об’єкт. Історичне значення багатьох пам’яток зараз набуває значення для народу України, навіть для нашої молоді. Багато людей почали цікавитися хоча б тим, що є в їх місті, адже нема такого міста, в якому ю не було важливої пам’ятки для України.

Таки зміни входять в програму розвитку міста на 2012-2015 роки. Такими нововведеннями зможе скористатися кожен бажаючий вже найближчим часом, як обіцяє міська рада.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж

загрузка...