Виставка-ярмарок "Краса. Здоров'я. Молодість"

PDF Друк
Вівторок, 25 березня 2014, 18:02

З 8 по 14 квітня в Івано-Франківську буде відкрита 31 міжрегіональна з міжнародною участю спеціалізована виставка- ярмарок "Краса. Здоров'я. Молодість".З 8 по 14 квітня в Івано-Франківську буде відкрита 31 міжрегіональна з міжнародною участю спеціалізована виставка- ярмарок "Краса. Здоров'я. Молодість".

Мета виставки - представити широкий спектр товарів і послуг, які допоможуть уникнути хвороб або успішно з ними впоратися за допомогою натуральних оздоровлюючих препаратів , методів лікування, нових медичних і діагностичних приладів, а також примножити природну красу, завдяки косметичним засобам на природній основі. Організатори прагнуть максимально представити продукцію фірм, підвищити ступінь довіри споживачів до вітчизняним товарам.

Основне завдання виставки - внести вагомий внесок у державну програму оздоровлення нації.

Захід проходить під девізом "Все для здоров'я та краси на природній основі", підкреслюючи актуальність своєчасної профілактики хвороб і значущість використання можливостей, які дає природа, для перемоги над ними.

У виставці беруть участь більше 200 фірм з усіх регіоні, а також гості з Білорусії, Іспанії, Литви, України, Естонії.

Учасники зможуть продегустувати та придбати продукти здорового харчування, а також пройти діагностику, познайомитися з послугами медичних та оздоровчих центрів.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж

загрузка...