На Прикарпатті одяг не купують, а крадуть

PDF Друк
Середа, 10 вересня 2014, 21:23

тюрмаБезкоштовний шопінг не вдався

Усі ми любимо, коли речі достаються нам зі скидкою, а якщо вона ще й велика, то це взагалі, як кажуть: «халява». У слищі Перегінськ Рожнятівському району молода дівчинка вирішила, що одяг можна не купувати а просто брати прямо у магазині. Зробити це вона вирішила у міських магазинах, які знаходились зовсім поруч. Першою її ціллю були штани фірми «Адідас». В магазині вони коштували 210 гривень. Після вдалої кражі, дівчина вирішила зробити другу спробу прямо у сусідньому магазині. Там вона прихопили кофтинку кремового кольору. Їй пощастило і вдруге, продавець не помітила дій правопорушниці. Такий поход міг би закінчитися штрафами для продавців магазинів, але у другому магазині дівчина-продавець вчасно помітила, що кофтинки не має на своєму місці, повідомляє Vsemisto-if.info.

До магазину у той же час вирушили представники правоохоронних органів.  Оперативна група Рожнятівського райвідділу міліції швидко перейшла до активних дій.  Вони знайшли прикмети дівчини, яка скоїла крадіжку.  Слідчо-оперативній групі вдалося затримати ії все удома.

Хоч дівчина вкрала й не на велику суму, але зробила це спеціально. Невідомо чи це перший досвід у такому  способі покупки речей.  Тепер одяг передано до магазинів, а перед самою дівчиною  стоїть багато прикрих днів.


Якщо Вам сподобався текст, натисніть на кнопку соцмереж

загрузка...